Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

Producent profesjonalnych wodoodpornych złączy

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

dobra jakość Wodoodporne złącze zasilania na sprzedaż
dobra jakość Wodoodporne złącze zasilania na sprzedaż
Dostawca AAA +, doskonała komunikacja i wsparcie sprzedaży, znów będziemy robić interesy. Specjalne podziękowania dla Carly Lu za korektę późnego zamówienia. Z pozdrowieniami, Quinton Dan Krynie

—— Quinton Dan Krynie

Dziękujemy za pomoc w naszym projekcie i dajemy profesjonalne sugestie, że został on bardzo dobrze ukończony. Dziękuję Ci!

—— Maykon Elias

Jnicon jest profesjonalną firmą i pomaga nam znaleźć odpowiednie rozwiązania, dzięki za cierpliwość.

—— Linda

Im Online Czat teraz

Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

1 2 3
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.
Biuro Fabryka Firma

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : Jnicon
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 80% - 90%
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. specjalizuje się w badaniach i rozwoju złącz wodoodpornych, złącz zasilających i złączy sygnałowych, produkuje i sprzedaje, produkty do 14 serii ponad 1000 odmian, szeroko stosowane w oświetleniu zewnętrznym LED, wyświetlaczach LED, komunikacji, nowej energii, elektronice samochodowej itp.

Jnicon znajduje się w Shenzhen w Chinach, posiada zespół ponad 200 osób, fabrykę 4000 metrów kwadratowych, różnorodne urządzenia testowe dotyczące środowiska, elektryczne i maszynowe 3 aspekty. Jnicon nie tylko zapewnia wodoodporne i wysokoprądowe złącza, ale także oferuje usługę niestandardowe złącza i montaż kabli.

Jnicon posiada ponad 50 pozycji w zakresie wynalazków, wzorów użytkowych i wzorów do 2017 roku. Ponadto wszystkie nasze złącza posiadają certyfikaty UL, TUV, CCC, CE i Rohs.

dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom elastyczne, opłacalne, wydajne i niezawodne rozwiązanie logistyczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zastosowaniach wodoodpornych złączy, złącza Jnicon sprzedają się dobrze we wszystkich miastach i prowincjach w Chinach, popularne także w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Hiszpania, Zjednoczone Emiraty Arabskie itp.

Najlepsza obsługa klienta to podstawa działalności tutaj w Jnicon. Czekamy również na zamówienia OEM i ODM, chętnie wybieramy aktualny produkt z naszego katalogu lub szukamy pomocy dla Twojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym międzynarodowym zespołem sprzedaży na temat wymagań źródłowych.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Carly Lu

Tel: 86-755-6188-6106

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)