Wyślij wiadomość
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

Producent profesjonalnych wodoodpornych złączy

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

Chiny Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Dostawca AAA +, doskonała komunikacja i wsparcie sprzedaży, znów będziemy robić interesy. Specjalne podziękowania dla Carly Lu za korektę późnego zamówienia. Z pozdrowieniami, Quinton Dan Krynie

—— Quinton Dan Krynie

Cześć Carly,

—— Florian

Dziękujemy za pomoc w naszym projekcie i dajemy profesjonalne sugestie, że został on bardzo dobrze ukończony. Dziękuję Ci!

—— Maykon Elias

Jnicon jest profesjonalną firmą i pomaga nam znaleźć odpowiednie rozwiązania, dzięki za cierpliwość.

—— Linda

Im Online Czat teraz

Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.
Zespół Firma Pokaż Pokaz produkcji Nasza współpraca Nasza wystawa
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : Jnicon
Ilość pracowników : 100~200
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2014
pc Export : 80% - 90%
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. specjalizuje się w badaniach i rozwoju złącz wodoodpornych, złącz zasilających i złączy sygnałowych, produkuje i sprzedaje, produkty do 14 serii ponad 1000 odmian, szeroko stosowane w oświetleniu zewnętrznym LED, wyświetlaczach LED, komunikacji, nowej energii, elektronice samochodowej itp.

Jnicon znajduje się w Shenzhen w Chinach, posiada zespół ponad 200 osób, fabrykę 4000 metrów kwadratowych, różnorodne urządzenia testowe dotyczące środowiska, elektryczne i maszynowe 3 aspekty. Jnicon nie tylko zapewnia wodoodporne i wysokoprądowe złącza, ale także oferuje usługę niestandardowe złącza i montaż kabli.

Jnicon posiada ponad 50 pozycji w zakresie wynalazków, wzorów użytkowych i wzorów do 2017 roku. Ponadto wszystkie nasze złącza posiadają certyfikaty UL, TUV, CCC, CE i Rohs.

dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom elastyczne, opłacalne, wydajne i niezawodne rozwiązanie logistyczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zastosowaniach wodoodpornych złączy, złącza Jnicon sprzedają się dobrze we wszystkich miastach i prowincjach w Chinach, popularne także w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Hiszpania, Zjednoczone Emiraty Arabskie itp.

Najlepsza obsługa klienta to podstawa działalności tutaj w Jnicon. Czekamy również na zamówienia OEM i ODM, chętnie wybieramy aktualny produkt z naszego katalogu lub szukamy pomocy dla Twojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym międzynarodowym zespołem sprzedaży na temat wymagań źródłowych.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Carly Lu

Tel: +86 15986694303

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)