Wodoszczelne złącza zasilania pod kątem prostym Kabel 20AWG - 12AWG z męską wtyczką
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jnicon
Orzecznictwo: CE,TUV,UL,RoHS
Numer modelu: Łącznik kątowy
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 (10 par próbek)
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Wysokiej jakości karton eksportowy
Czas dostawy: 3 dni
Zasady płatności: T / T, Paypal, L / C, Western Union
Możliwość Supply: 10000 / dni
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Wodoodporne złącze kątowe Prąd znamionowy: maks. 20A
Specyfikacja kabla: 20AWG-12AWG Średnica kabla: maks. 12 mm
Gwarancja: 5 lat Poziom wodoodporności: IP67
Podkreślić:
wodoodporna wtyczka zasilania
okrągłe złącze zasilania
wodoszczelne złącza pod kątem prostym
Wodoodporne złącze zasilania 2pin 90 stopni z męską wtyczką IP67
Opis produktu:
1. Wielordzeniowe są opcjonalne, takie jak 2-pinowe, 3-pinowe ... i więcej.
2. Overmolded kątowe złącze
3. Typ złącza: kabel do kabla
4. Certyfikacja: UL, TUV, RoHs, CQC, CE
5. Maksymalny prąd: 20A / 300 V.
6. Poziom ochrony IP67
Podstawowe informacje :
Tryb łączenia: Wodoodporne złącze blokujące push pull
Kształt złącza: Łącznik kątowy (90 stopni)
Rodzaj złącza: Montaż / Montaż na panelu / złącze do overmoldingu
Kolor złącza: Czarny, niebieski, żółty
Poziom wodoodporności: IP67
Dane techniczne:
Specyfikacja kabla: 20AWG-12AWG
Zakres średnicy kabla: 4,5 mm-12 mm
Średnica styku * Nr. Φ1,0-Φ2,4
Prąd znamionowy (A): 20A
Napięcie robocze (AC.V. rms): 500 V.
Wytrzymać napięcie (AC.V) 1 min: 1500 V.
Branże aplikacji:
Sprzęt sceniczny Inteligentna sieć Oświetlenie ledowe
Wyposażenie medyczne Bateria Automatyzacja
Sprzęt do energii słonecznej Wyposażenie statku Rolnictwo
Sprzęt elektroenergetyczny Wyposażenie pojazdu Ebike / motocykl
Oceny i recenzje
Ogólna ocena
5.0
Na podstawie 50 recenzji tego dostawcy
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingów
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%