| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa handlowa: | Jnicon |
| Orzecznictwo: | CE,TUV,UL,RoHS |
| Numer modelu: | M25 |
| Minimalne zamówienie: | 100 (10 par próbek) |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | 1. Plastikowa torba; 2. Karton; 3. Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Czas dostawy: | 3-6 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, Paypal, akredytywy, Western Union |
| Możliwość Supply: | 10000/dni |
| Poziom ochrony: | IP67 | Płeć: | 3-pinowe złącze wodoodporne 9-pinowe do transmisji danych |
|---|---|---|---|
| Szpilka: | 3 potęga 9 danych | Obecna ocena (A): | 30A Maks. |
| Tworzywo: | PPA | Drut montażowy: | Lutowanie |
| Materiał kontaktowy: | mosiądz pozłacany | Kolor: | Niebieski |
| Podkreślić: | M25 3 pin power plug connector,UL push lock 9 pin connector,waterproof multi pin socket connector |
||
|
Operation Parameters |
|
| Voltage Rating | 300VAC max |
| Current Rating | 30A max |
| Min Wire Size OD | 6.5mm ~ 10mm |
| Max Wire Size OD | 10.5mm ~ 18mm |
| Max.Cable Cross Section Area | 0.5mm2 ~ 6.0mm2 |
| Technical Parameters | |
| Contact Resistance | 10 mΩ max |
| Insulation Structure | 500 MΩ at 500VDC |
| Operating Temperature | -40°C ~ +105°C |
| IP Class | IP67 (1m / 30min) |
| Mold Material | PA66 |
| Contact/Terminal Material | Gold Plated Brass |
| Seal Material |
Silicone |
| Electrical Parameters | |
| Number of Poles | 3 power 9 data |
| Current Rating | 30A max |
| Voltage Rating | 300VAC max |
| Durability Voltage | 2500VAC @ 60 s. |
1. Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a factory. Located in Jnicon Industrial Park, Bao'an District,Shenzhen,China
2. Q: How to buy your products?
A: You need to do as followings:
* Confirm Current Rating and Number of Contacts
* Confirm Assembly style
* Confirm Cable Wire guage
* Confirm Cable Length and Material.
3. Q: How can I get samples?
A: It's my honor to offer you samples,and the freight should be paied by yourself.You can let me know your courier number and your detail address,Then I can send you sample at once.
4. Q: How many materials you can provide?
A: There's some different materials from connector and cable, we usually use PVC/Nylon material to product connector, PVC/Rubber/Silicone material was used in cable. Of course we can also according to your requirments to choose the material.
![]()
Osoba kontaktowa: Ms. Carly Lu
Tel: +86 15986694303
Wodoodporne 2-stykowe okrągłe złącza, okrągłe złącza kablowe 50A 500V
Wodoodporne okrągłe złącza 20A 20A, okrągłe złącza M19 IP68
Wodoodporne 5-stykowe złącza okrągłe, kabel zasilający Złącze okrągłe M25 IP67
Odporne na kurz złącze IP67 M19 3 Moc 2 Sygnał Dobra odporność na rozciąganie
Męskie żeńskie wodoodporne złącze zasilania 3-pinowe elastyczne uszczelnienie końcowe
Wodoodporne złącze zasilania IP67 z kablem, złącza kabla zasilania elektrycznego 20A
Wodoodporne złącze zasilania 30A 500V, złącze zasilania Jnicon do montażu na panelu
Wodoodporne złącze zasilania Jnicon LED, wodoodporne złącze M15 4-kierunkowe równoległe
Wodoodporne złącze danych M16 IP68, wodoodporne złącze żeńskie IP68
Wodoodporne złącze danych typu panelu IP67 5A 12-stykowa męska wtyczka z gniazdem
Jnicon 9-stykowe wodoodporne złącze danych, 3-stykowe wodoodporne złącza IP67
Wodoodporne złącze danych Orange Bulkhead, wodoodporne złącze HDMI M25